Author: a***3
Date:
Review: Holds up really welll pls like im broke❤️
Color: Crystal Clear
Size: one-size
Price: 33kr
Original Price: 49kr
Get brows that slay all day with this ultimate multitasker. Featuring a dual comb-and-brush design, this tool lets you tame, shape, and fluff with ease. Paired with a styling gel that delivers all-day hold, your brows stay perfectly in place without stiffness or flakes. It's the dream team for effortlessly polished arches!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Clear |
| Finish | Matte |
| Texture | Cream |
| Type | Eyebrow Pencil |
| Height | 1.8 cm |
| Length | 12.8 cm |
| Net Weight | 7 g |
| Width | 1.8 cm |
| SKU | sb2412207349823888 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 6912118 people said the quality is very good!
Author: a***3
Date:
Review: Holds up really welll pls like im broke❤️
Color: Crystal Clear
Size: one-size
Author: e***g
Date:
Review: I loooove this, you literally need the tiniest amount ever and it stays for hours. it is a MUST HAVE, i recommend, please like if this was helpful, help a girl out <33 thanks queen
Color: Crystal Clear
Size: one-size
Author: l***3
Date:
Review: I highly recommend it, PLEASE LIKE YOUR GIRLS BROKE💔💔💔
Color: Clear
Size: one-size
Author: s***9
Date:
Review: i got one of this in every order i make i love it its the best product for brows u need it
Color: Clear
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.